Lotnisko Gdańsk

Gdańsk Juliusza Słowackiego 200

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnej obsłudze i punktualności, skorzystaj już dzisiaj z naszych usług. Jest to najwygodniejszy sposób, aby zaraz po przylocie na lotnisko w Gdańsku, skorzystać z oferty doświadczonej wypożyczalni samochodów, wsiąść w wynajęte auto i dotrzeć do hotelu lub na spotkanie biznesowe.
 
Wypożyczalnia samochodów GoodCars na lotnisku w Gdańsku to sposób na wygodne poruszanie się po mieście lub jego okolicach.
W ofercie posiadamy szeroki wybór pojazdów osobowych w różnych klas i atrakcyjnych cenach.
 

Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja

Idealne Auto

doboru samochodu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb (klasa, cena, pakiet ubezpieczeń, dodatkowe wyposażenie),

Rezerwacja Online

możliwości rezerwacji online lub telefonicznej (Whatsapp) na konkretną datę i godzinę,

Dogodny Odbiór

odbioru prosto z lotniska w Gdańsku (terminal, hala przylotów),

Minimum Formalności

przejrzystych warunków umowy i braku ukrytych opłat (wszystkie dane na temat sposobów naliczania opłat dostępne są w regulaminie i umowach dostępnych na stronie wypożyczalni),

Koszt wynajmu samochodu na lotnisku w Gdańsku jest uzależniony od wybranego modelu auta, limitu kilometrów, długości najmu oraz dodatkowego wyposażenia. 
Wynajem samochodów na lotnisku w Gdańsku możliwy jest w biurze wypożyczalni GoodCars, telefonicznie lub za pośrednictwem mejla.

O NAS

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnym i tanim wynajmowaniu samochodów. Zamiłowanie do aut połączyliśmy z pomysłem na biznes. Tak powstała Wypożyczalnia Samochodów GoodCars . Misją naszej firmy jest przede wszystkim zadowolenie klienta. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta obejmowała wynajem aut sprawdzonych, których specyfikacja będzie odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak niezmiernie istotna jest wygoda i przyjemność podróżowania. Wszystkie nasze samochody charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia, ekonomicznością eksploatacji oraz komfortem jazdy. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.
Motoryzacja jest naszą pasją. !!

NASZE ATUTY

Profesjonalizm

- profesjonalna obsługa
- atrakcyjne ceny
- bezpieczeństwo
- szeroki wybór opcji dodatkowych

Nowe Auta

Wszystkie nasze samochody charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia, ekonomicznością eksploatacji oraz komfortem jazdy

Kontakt

Jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do twoich potrzeb.

ZNAJDZIESZ NAS

DOSTĘPNE LOKALIZACJĘ

1.

Gdynia

Jana z Kolna 81

pexels-rafal-olbromski-14048190 (1)
2.

Gdańsk

Grunwaldzka 56

pexels-dominika-roseclay-5389408 (1) (1)
3.

Gdańsk

Juliusza Słowackiego 200

airport-2673388_1280 (1)
4.

Bydgoszcz

Paderewskiego 1

pexels-pixabay-163771 (1)